Скандал у США через Україну: З'явилися нові подробиці щодо юристів Трампа

Руді Джуліані був не єдиним адвокатом, який намагався отримати інформацію про Джо Байдена від українських чиновників

Скандал у США через Україну: З'явилися н…

Про це пише Fox News Sunday,  зазначаючи, що і рішення президента Трампа про відмову від допомоги цього літа було прийнято, незважаючи на кілька федеральних агентств, які підтримують цю допомогу, передає Depo.ua.

Як розповів виданню Кріс Уоллес, окрім Джуліані, штат Вашингтон, округ Колумбія, адвокати Джо Дігенова та його дружина Вікторія Тонізінг працювали разом із колишнім мером Нью-Йорка. За словами американського чиновника, троє адвокатів працювали "за книжками" - не в адміністрації Трампа - і лише президент знає подробиці їх роботи.

Діґенова та Тонізінг були переконливими прихильниками президента Трампа і були близькими до приєднання до його юридичної команди під час розслідування Роберта Мюллера на Росії. Це в кінцевому підсумку не сталося через конфлікти, оскільки Тонізінг раніше представляв свідків, які вже говорили з командою Мюллера.

Демократи запевняють, що Трамп використовував військову допомогу як важіль для президента України Володимира Зеленського, хоча Зеленський наполягає, що тиску взагалі не було. Трамп стверджує, що, хоча він затримував допомогу Україні, це було тому, що він наполягав на тому, щоб такі європейські країни, як Німеччина, надавали додаткову допомогу Україні, і він врешті-решт надав допомогу.

Видання дізналося, що Пентагон, Державний департамент та Рада національної безпеки були "одностайними" у підтримці допомоги Україні, і що Трамп діяв один, не відмовляючись від допомоги протягом літа.

Джуліані продовжує записувати, заявивши, що його розслідування розпочалося як розслідування можливої ​​змови українців з Демократичною партією на виборах 2016 року, що призвело до того, що він також шукає Байдена. У своєму дзвінку з Зеленським Трамп посилався на Crowdstrike, фірму з кібербезпеки, яка працювала над розслідуванням зламаного сервера Демократичного національного комітету. Трамп також заявив, що сам сервер, який ФБР так і не придбав, наразі може бути в Україні.

Колишній мер Нью-Йорка стверджує, що Хантер Байден займався неналежною діяльністю, пов'язаною з його діловими стосунками з енергетичною компанією Burisma Holdings, і стверджує, що тодішній віце-президент Джо Байден використовував його кабінет для тиску на український уряд для звільнення головного прокурора Віктора Шокіна, який розслідував справу Burisma.

Раніше Байден визнавав це, заявивши, що погрожував забрати з України 1 мільярд доларів, якщо вони не звільнять Шокіна. Байден заперечує правопорушення і не заявив, що робив це для захисту свого сина, оскільки Шокіна звинуватили в корупції.

Генова і Тонізінг публічно закликали Байдена, звинувачуючи його в дії від імені сина, і оскаржували твердження, що Шокін був корумпованим.

Доповідь, опублікована Білим домом, що містить суть заклику, показала, що два лідери обговорили американську допомогу Україні, а також розслідування Байдена. Не було чіткого посилання на "quid pro quo", але демократи стверджують, що тиск мався на увазі.

Міркування про те, що Трамп, можливо, звернувся за допомогою до іноземного уряду, і твердження про те, що він використовував військову допомогу в якості важеля, - підвищило прагнення демократів демократів щодо імпічменту Трампа, хоча раніше партія була розділена щодо цього питання. Хоча такі фігури, як голова Комітету судових комітетів Палати Деррольд Надлер довго намагалися розслідувати Трампа з метою імпічменту, спікер палати Ненсі Пелосі вагалася, чи підтримати такий крок.

Після того, як з'явилася новина про скаргу, Пелосі закликає до офіційного розслідування імпічменту.

Додамо, що президент США Дональд Трамп і його особистий адвокат Руді Джуліані намагалися шукати докази втручання України у вибори в США в 2016 році. Рішення Палати представників США про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа підтримують 47% американських виборців.

Нагадаємо, у Білому домі зізнались, що хотіли приховати розмову Трампа з Зеленським.

Також ЗМІ повідомили про те, що у Трампа обмежували доступ до його розмов із Путіним і саудівським принцом.

Окрім того, ми писали, що Трампа хочуть притягнути до відповідальності за тиск на Зеленського.

Довідка: На початку вересня у США почали розслідування щодо можливого тиску з боку президента США Дональда Трампа та його адвоката Руді Джуліані на уряд України з метою схилити його до сприяння кампанії з переобрання Трампа.

ЗМІ писали, що президент США Дональд Трамп намагається змусити президента України Володимира Зеленського втрутитися в президентські вибори в США, які повинні відбутися в 2020 році.

Згодом стало відомо, що Трампа хочуть вигнати через тиск на Україну.

Колишній віцепрезидент США, кандидат у президенти Джо Байден закликав очільника країни Дональда Трампа опублікувати розшифровку передбачуваної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Після цього стало відомо, що спікер палати представників Ненсі Пелосі планує оголосити початок процедури імпічменту американського президента Дональда Трампа.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа з Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Інформатор, який "злив" розмову Трампа із Зеленським, погодився на зустріч з конгресом.

Також повідомлялося, що виконувач обов’язків директора Національної розвідки США Джозеф Магвайр свідчитиме у конгресі США щодо розгляду скарги інформатора стосовно розмови президентів Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

Згодом ЗМІ "рознюхали", хто "злив" скандальну розмову Трампа і Зеленського.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme