Ситуацію з блокуванням "Правого сектору" можуть розглянути на засіданні комітету Ради з нацбезпеки

Ситуацію з блокуванням бази "Правого сектору" українськими військовослужбовцями можуть розглянути на засіданні парламентського Комітету нацбезпеки
Depo.Влада
29 квітня 2015 08:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат Андрій Левус, передає depo.ua.

"Тут усі напередодні травневих шукають диверсантів та провокаторів ГРУ-ФСБ... Так я найшов. Це той, хто віддав наказ оточити ДУК. Контрозвідка має негайно арештувати цього провокатора. Конфлікт влади, силовиків й добровольців - вірний шлях до дестабілізації ситуації в Україні. Кращого подарунку Путіну не вигадаєш. ПС - тримайтесь! Самооборона з вами", - написав депутат.

Він також відзначив, що зробить все, щоб ситуація навколо блокування бази ДУК "Правий сектор" армійцями була розглянута на найближчому засіданні парламентського Комітету нацбезпеки, а винні були покарані.

Нагадаємо, раніше прес-центр ДУКу повідомив, що військовослужбовці 25-й і 95-й бригад Збройних сил України навели важке озброєння на дальню базу Добровольчого українського корпусу.

У свою чергу, лідер "ПС", радник начальника Генштабу Дмитро Ярош заявив, що військове і політичне керівництво вирішило навмисно спровокувати конфлікт між "Правим сектором" і бійцями ЗСУ, щоб дискредитувати добровольчі загони.

В "Правому секторі" висловили сподівання, що ситуація урегулюється мирним способом

Водночас активісти "Правого сектору" планують сьогодні пікетувати Адміністрацію президента