Ситник звинуватив Луценка у блокуванні доступу НАБУ до Реєстру досудових розслідувань

Генеральний прокурор Юрій Луценко заблокував доступ Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Depo.Влада
17 грудня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник в інтерв'ю "Радіо Свободі", передає Depo.ua.

"Упродовж останніх декількох днів пан Луценко, наприклад, заблокував доступ директора НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Згідно зі статтею 17 закону про НАБУ, НАБУ має доступ до всіх баз даних й інформаційних систем державних органів. І ми цей доступ отримали, і також в ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це саме той реєстр, який ведеться ГПУ. Цей доступ давав ще пан Шокін. Але впродовж останніх днів ми отримали письмове попередження, що доступ директора і його заступників... Він припиняється. І цей доступ на сьогоднішній день припинено", - зазначив він.

За словами Ситника, відповідне попередження було від Луценка, і "з достатньо вільним трактуванням чинного законодавства". "Це рішення мені здається доволі дивним, оскільки саме ми постійно розвиваємо напрям доступу до баз даних, до реєстрів", - додав він.

Нагадаємо, раніше Ситник заявляв, що війни між ГПУ і НАБУ, а також особисто між ним і генеральним прокурором Юрієм Луценком немає.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада