Ситник запевнив, що НАБУ не "політизується"

Глава НАБУ Артем Ситник запевняє, що Національне антикорупційне бюро не займається "політикою" і "політизуватися" не буде
Depo.Влада
10 вересня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу, передає depo.ua.

"В мене є чітке розуміння, що є дві речі, які нас (НАБУ) точно загублять - якщо ми почнемо "політизуватися", і при мені такого точно не буде. Друге - це  якщо чи детектив, чи працівник іншого підрозділу хоча б на півміліметра виступить за межі правового поля", - зазначив Ситник. 

Він також заявив, що НАБУ "йде по справах виключно так, щоб ніхто - ні Європейський суд, ні наші опоненти всередині держави - не могли нам висунути претензії, що ми вийшли за рамки правового поля". 

При цьому він зазначив, що це "віддаляє нас певним чином від прийняття остаточних рішень по справах".

"Вчора читав коментар по одній з наших справ - щодо колишнього нардепа... Мовляв, ми все надумали, там (у справі проти екс-нардепа) нічого немає...  Але є справи, як наприклад "справа-рекордсмен" - у ній задіяно 8 держав. Якщо наприклад з Польщею чи з Латвією у нас нормальна співпраця, то скажу відверто - з Австрією у нас дуже важко", - зазначив Ситник. 

"Основні корупційні потоки йдуть через австрійські банки, і з ними дуже важко і це дуже гальмує розслідування", - додав він. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада