Ситник розповів про інформаційні атаки на НАБУ

Медіа часто викривлюють інформацію про Національне антикорупційне бюро, що шкодить іміджу відомства
Depo.Влада
16 лютого 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, розповів директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник в інтерв'ю "Укрінформу", коментуючи інформацію ЗМІ, що президент начебто вказував бюро як працювати та за які справи братися.

"Дуже багато людей, на яких ми зараз наступаємо, мають доступ до засобів масової інформації, фактично володіють ними. І ми зараз зіштовхуємося з проблемою, коли 60% інформації просто викривлюється. Причому НАБУ неодноразово пояснювало ті чи інші факти, свої кроки, робило публічні презентації щодо наших закупівель, набору персоналу, інших питань. А інформація все одно перекручується", - заявив Ситник.

Зокрема, як приклад він навів маніпуляції з інформацією про закупівлі для НАБУ.

"Як приклад наведу сюжет одного з телеканалів про те, що ми купили принтер за 70 тис. гривень, а його можна було купити за 40 тис. Ми перевірили інформацію та показали громадськості, що це була навмисна провокація. Мав місце факт, коли на інтернет-ресурсі начебто було зареєстровано схожий товар за 40 тисяч. Після нашого офіційного звернення до даного продавця, такий товар зник. Все це було роз'яснено, але ця інформація продовжує використовуватися", - розповів директор НАБУ.

"Реальні справи у нас почалися. Супротив вже є. Я зараз говорю про інформаційний спротив, бо ніхто, на жаль, не рахує наші здобутки. Бюро створено, триває процес набору кадрів, ми вже ведемо досудові розслідування. Знешкоджувати та запобігати корупції ми готові", - заявив він. 

А присутність президента на церемонії складання присяги спецпризначенців НАБУ Ситник пояснив тим, що новий підрозділ може бути відправлений у зону АТО.

"Що стосується заходу за участі президента. Антикорупційне бюро також записане в Законі "Про основи національної безпеки". Ймовірність участі нашого спецназу в зоні Антитерористичної операції дуже висока. Це пов'язано з тим, що ми маємо повноцінний бойовий підрозділ і бійців, які хоч і не здійснюють пряму правоохоронну функцію, а забезпечують силове прикриття виконання цієї правоохоронної функції. Так от, для них дуже сильним мотиватором є те, що головнокомандувач присутній при прийнятті ними присяги", - пояснив директор НАБУ. 

Нагадаємо, 9 лютого близько 30 працівників Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро склали присягу. На заході був присутній президент Порошенко. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада