Ситник проти Холодницького: Навіщо їм вбивати один одного

НАБУ (Ситник) звернувся до генпрокурора розібратися з антикорупційним прокурором Холодницьким. Кажуть, конфлікт пов'язаний зі справою Фірташа
Depo.Влада
2 грудня 2016 09:11
ФОТО: depo.ua
Ситник проти Холодницького: Навіщо їм вбивати один одного
Ситник проти Холодницького: Навіщо їм вбивати один одного

А Холодницький, знову ж, як кажуть, навіть мав зустріч з кількома послами і пояснив логіку своїх дій (якщо це правда, то це просто абсурд, коли антикорупційний прокурор щось пояснює послам).

На стороні НАБУ буде воювати Шабунін і кілька його прибічників. Хто воюватиме на стороні Холодницького поки не зрозуміло.

Але найголовніше, що першою гучною справою НАБУ може стати справа проти колишнього поплічника на антикорупційному фронті.

Логіка НАБУ зрозуміла - повинен бути хтось, хто їм заважає. Але суспільство стомилося дивитися за серіалом "Ми все можемо, але злі люди нам не дають зробити".

На фоні того, що в НАБУ немає людей, які роблять хороший кризовий піар, версія про поганого Холодницького не спрацює. Захист видатних громадських діячів теж нічого не дасть, бо вони також живуть в логіці "хтось заважає". А надати суспільству неспростовні докази того, що Холодницький перейшов на сторону зла, НАБУ навряд чи зможе (це моя особиста точка зору).

Тепер, на жаль, ми маємо запастися попкорном і чекати, чи вистачить розуму всім не перенести дебати в публічну площину. Якщо вони перейдуть в активну фазу, і Холодницький і Ситник вийдуть із цієї війни замараними людьми, яким ніхто не буде вірити. На фоні відсутності реальних справ це означатиме їхню політичну смерть.А разом з нею це означатиме ще глибше розчарування суспільства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада