Ситник призначив директора Львівського теруправління НАБУ

Директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України призначено Тараса Лопушанського.
Depo.Влада
7 червня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження напередодні підписав директор НАБУ Артем Ситник, повідомили в прес-службі Агентства, передає depo.ua.

"Лопушанський став переможцем відкритого конкурсу на цю посаду серед 47-ми претендентів та пройшов перевірку на поліграфі. Він має за плечима 10-річний досвід роботи в юриспруденції, дві вищі освіти: юридичну та філологічну, а також бажання боротися з корупцією для майбутнього нашої держави", - йдеться в повідомленні.

Львівське теруправління НАБУ буде складатися з 2 відділів: по роботі зі свідками та заявниками і з організаційної роботи. Загальна кількість співробітників складе 15 осіб. Незабаром буде оголошено конкурс на вакантні посади. "Одним з перших моїх завдань є організація роботи теруправління - приміщення, матеріально-технічне забезпечення тощо. Як тільки до виконання своїх функцій приступить нова Рада громадського контролю, можна буде оголошувати конкурс на вакантні посади", - зазначив Лопушанський.

Нагадуємо, Львівське територіальне управління Антикорупційного бюро було створено наказом у грудні 2015 р. Його юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада