Ситник: Обшук в офісі адвоката Циганкова був санкціонованим

У Національному антикорупційному бюро України продовжують наполягати, що не залишали в офісі адвоката народного депутата Олександра Онищенка Андрія Циганкова пристрої для прослуховування
Depo.Влада
6 липня 2016 20:43
ФОТО: depo.ua

Зокрема, голова НАБУ Артем Ситник заявив, що Циганков усе вигадує, а обшук в його офісі був санкціонованим, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"Ми не обшукуємо адвоката, ми обшукуємо приміщення особи, яка причетна до корупційної схеми. Якщо адвокат на підставі адвокатського судоустрою здійснює захист, ми за це не можемо притягувати особу. Якщо адвокат рухає кошти на рахунках фіктивних підприємств, то це не підпадає під адвокатську діяльність. Тому детективи дійшли висновку, що треба провести обшуки і вилучити сліди цієї діяльності", - наголосив він.

Зауважимо, заступник голови комітету захисту прав і гарантій адвокатської діяльності Євген Солодко заявив, що в офісі адвоката у справі нардепа Олександра Онищенка Андрія Циганкова після вчорашнього обшуку НАБУ було знайдено мікрофон для прослуховування. Він також продемонстрував знайдений пристрій, що зовні схожий на жіночий брасматик. Розкрутивши його, він показав, що всередині там мікрофон.

У НАБУ відповіли, що пристроїв для прослуховування не встановлювали.

Нагадаємо, що в офісі адвоката Андрія Циганкова завершилися обшуки, нічого не вилучено. Сам же Циганков заявив, що покидає Україну. НАБУ не змогло затримати його в аеропорту. "Обшуки будуть у всіх адвокатів у справі Онищенка. Розцінюю це як тиск і вилітаю з країни", - повідомив Циганков.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада