Ситник: Ніщо не перешкоджає передати справу Онищенка в суд до кінця року

Основна робота Національного антикорупційного бюро у справі нардепа Олександра Онищенко проведена, перешкод для винесення остаточного рішення до кінця року немає
Depo.Влада
16 листопада 2016 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це інтерв'ю "ДС"заявив директор бюро Артем Ситник, передає Depo.ua.

"По-перше, інститут заочного засудження в Україні ніхто не відміняв. По-друге, основна робота НАБУ у цій справі зроблена. До того ж напередодні ще один фігурант справи дав показання і тим самим повністю замкнув ланцюг відносин між членами злочинної організації. Тому до кінця року НАБУ винесе остаточне рішення у цій справі", - зазначив він.

Щодо заяв Онищенка з цього приводу Ситник підкреслив, що краще було б, якби вони "фігурували в протоколі допиту, а не озвучувалися з-за кордону".

За словами Ситника, головне питання для НАБУ наразі є затримання і доставка Онищенка в Україну "На сьогодні ми ще не отримали підтвердження від Інтерполу або виставлення їм національних карток. Навіть якщо процедура екстрадиції буде відбуватися, вона може затягнутися в часі. Але НАБУ це не зупинить. Щодо можливості видачі Онищенко Британією або РФ - шанси завжди є. Звичайно, на Росію надій менше", - додав він.

Нагадаємо, що Онищенка і ще 20 осіб підозрюють у махінаціях з газом держкомпанії "Укгазвидобування", який отримували за угодою про спільну діяльність.

24 жовтня Онищенко заявив, що в останні два роки фінансував тільки президента України Петра Порошенка. Однак в Адміністрації президента спростували цю заяву. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада