Ситник каже, що не закривав справи проти Кононенка

Справа проти нардепа Ігоря Кононенка за звинуваченнями екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса знаходиться на стадії розслідування
Depo.Влада
7 червня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю ІА "Центр новин" і газеті "Правовий тиждень" повідомив директор Антикорупційного бюро Артем Ситник, передає depo.ua.

"Наскільки я пригадую, це сказав не керівник Спеціалізованої прокуратури, а перший заступник написав відповідь. Вона передчасна. Був допитаний міністр економіки, він дав певні свідчення, і ці свідчення перевіряються. Остаточне рішення у даному розслідуванні ще не прийняте", - сказав Ситник і додав, що справа ще розслідується.

"У свідченнях фігурують державні підприємства. Тобто ми по цим підприємствам допитуємо певних осіб. Рішення у даному розслідуванні ще не прийнято", - підкреслив Ситник.

Нагадаємо, що в. о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук написав лист відносно справи Абромавичус-Кононенко голові фракції БПП Юрію Луценку. У листі говорилося, що НАБУ не знайшло підтверджень того, що нардеп Ігор Кононенко чинив незаконний вплив на екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса.

У лютому 2016 року перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко відмовився від своїх повноважень на період розслідування заяви міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про тиск на нього.

Кононенка відновили на посаді першого заступника голови фракції БПП 12 травня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада