Ситник: Чаус - останній суддя, який прикрився суддівським імунітетом

Директор НАБУ Артем Ситник каже, що суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус був останнім суддею, який скористався суддівським імунітетом
Depo.Влада
16 вересня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час спілкування з журналістами, передає depo.ua.

"Нажаль ми з самого початку говорили, я говорив про те, що був паспорт (Чауса, - ред) у нас і є паспорт закондонний, у нього була тільки можливість нелегально перетнути кордон, але ми були позбавлені можливості його затримати",- сказав Ситник.

Такожю він сподівається, що Чаус був останнім суддею, який скористався суддівським імунітетом 

"30 вересня імунітет судді у частині скоєння особливо тяжких злочинів зникає і вже питання зняття імунітету не стоїть. Буде використання можливості Інтерполу і міжнародного розшуку і тут буде простіше",- додав Ситник.

Нагадаємо, на початку серпня  НАБУ викрило суддю Миколу Чауса на одержанні неправомірної вигоди в розмірі $150 тис. У нього на ділянці знайшли закопану банку з грошима. 

1 вересня Солом'янський районний суд Києва арештував квартиру та автомобіль Чауса, але відмовився арештувати його земельну ділянку та авто матері. 

 6 вересня Верховна Рада України надала дозвіл на затримання, а також на арешт і тримання під вартою судді Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса.

Того ж дня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що Чаус уже перебуває в окупованому Криму. 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зробить запит на розшук судді-втікача Дніпровського райсуду Миколи Чауса через Інтерпол.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада