Ситник: Чаус - останній суддя, який прикрився суддівським імунітетом

Директор НАБУ Артем Ситник каже, що суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус був останнім суддею, який скористався суддівським імунітетом

Про це він заявив під час спілкування з журналістами, передає depo.ua.

"Нажаль ми з самого початку говорили, я говорив про те, що був паспорт (Чауса, - ред) у нас і є паспорт закондонний, у нього була тільки можливість нелегально перетнути кордон, але ми були позбавлені можливості його затримати",- сказав Ситник.

Такожю він сподівається, що Чаус був останнім суддею, який скористався суддівським імунітетом 

"30 вересня імунітет судді у частині скоєння особливо тяжких злочинів зникає і вже питання зняття імунітету не стоїть. Буде використання можливості Інтерполу і міжнародного розшуку і тут буде простіше",- додав Ситник.

Нагадаємо, на початку серпня  НАБУ викрило суддю Миколу Чауса на одержанні неправомірної вигоди в розмірі $150 тис. У нього на ділянці знайшли закопану банку з грошима. 

1 вересня Солом'янський районний суд Києва арештував квартиру та автомобіль Чауса, але відмовився арештувати його земельну ділянку та авто матері. 

 6 вересня Верховна Рада України надала дозвіл на затримання, а також на арешт і тримання під вартою судді Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса.

Того ж дня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що Чаус уже перебуває в окупованому Криму. 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зробить запит на розшук судді-втікача Дніпровського райсуду Миколи Чауса через Інтерпол.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада