Сироїд запевняє, що коаліційна угода не потребує перепідписання

Коаліційна угода не потребує перепідписання у зв'язку з виходом зі складу більшості фракції Радикальної партії
Depo.Влада
2 вересня 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявила віце-спікер ВР Оксана Сироїд, яка є одним з авторів угоди, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Коаліційна угода допускає збереження коаліції до того часу, поки кількість депутатів в її межах буде 226. Тому формально переформатування коаліції не потрібно і відповідно це означає, що може бути збережений уряд і всі інші інститути, які сформовані на підставі рішень коаліції", - зазначила вона.

"Наскільки я пам'ятаю, регламент коаліції не зобов'язує цього робити (перепідписувати коаліційну угоду - ред.) однак ми можемо це обговорити", - додала Сироїд.

У свою чергу заступник лідера фракції БПП Ігор Кононенко також зазначив, що в коаліції є достатньо голосів для прийняття рішень.

"У нас зараз 281 особа в коаліції. Цього достатньо для того, щоб приймати будь-які рішення за винятком тих, що стосуються змін до Конституції. Але я вже говорив, що такі рішення не є питанням коаліції, а є питанням всього парламенту і для їх прийняття треба шукати голоси поза коаліцією", -  сказав він.

Нагадаємо, що 1 вересня лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив про вихід своєї фракції з коаліції через голосування за зміни до Конституції в частині децентралізації. При цьому коаліція не розсипалась: до неї тепер входять чотири фракції: "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Самопоміч" і "Батьківщина".  

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.