Сироїд скаржиться, що Муженко лише раз з'явився зі звітом в Раду

Начальник Генштабу Віктор Муженко всього один раз з'явився в парламент, щоб відзвітувати про те, як витрачаються бюджетні кошти, виділені на Міноборони
Depo.Влада
7 серпня 2016 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" повідомила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, передає depo.ua.

"Закон про контроль (з боку парламенту, – ред.) є, але контролю немає. В законі парламент теоретично може це робити. Але яким чином я можу це робити? Я можу тільки шляхом, викликавши начальника Генштабу, або генералів, які працюють в Генштабі. Вони зобов'язані прийти і відзвітувати, куди витрачаються гроші. Я ж їх не питаю про специфікації озброєння", – сказала вона.

За словами віце-спікера, якщо у США керівництво Генштабу не приходить на засідання комітету парламенту, його звільняють.

"Це мені сказали прямим текстом, якщо там один з керівників Генштабу, не прийде на засідання парламентського комітету, то він з цього момент перестане працювати в Генштабі і перестане бути генералом, тобто це привід для розжалування і звільнення. А у нас начальник Генштабу один раз був у парламенті за всі рази, коли його викликали, але він все одно начальник Генштабу", - зазначила Сироїд.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада