Сироїд скаржиться, що головний податківець України дав їй "хабар"

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд відмовилася приймати подарунок до 8 березня від голови фіскальної служби Романа Насірова "відповідно до закону про запобігання корупції"
Depo.Влада
4 березня 2016 15:48
ФОТО: depo.ua

Про це Сироїд написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке "явище" та листівку з вітаннями від голови Державної фіскальної служби України.

Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й Закон України "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - написала депутат, розмістивши фото подарунка.

Сироїд скаржиться, що головний податківець України дав їй хабар - фото 1

"Я дуже сподіваюся, що голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8-м березня. Цю радянську практику "подарунків" потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості, бо мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн", - наголосила Сироїд.

"Відповідно до закону я маю здати "подарунок" на зберігання. Повідомлення написала, акт підготувала. Чекаю на представника Апарату Верховної Ради для передання Chanel на "зберігання", - додала депутат.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада