Симоненко і Вітренко заспівали оду Росії у центрі Києва (ВІДЕО)

Представники забороненої в Україні Комуністичної партії разом з Прогресивною соцпартією 21 січня відсвяткували у Києві на Софійській площі "об'єднання України з Росією"
Depo.Влада
22 січня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua
Симоненко і Вітренко заспівали оду Росії у центрі Києва (ВІДЕО)
Симоненко і Вітренко заспівали оду Росії у центрі Києва (ВІДЕО)

Так комуністи відзначили річницю Переяславської ради, йдеться на сайті Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко, передає depo.ua.

У мітингу взяли участь голова Комуністичної партії України Петро Симоненко, його заступник Адам Мартинюк, голова ПСПУ Наталія Вітренко, а також інші представники лівих сил, які разом назвалися "Лівою опозицією".

Симоненко і Вітренко заспівали оду Росії у центрі Києва (ВІДЕО) - фото 1

Симоненко та Вітренко розхвалили відносини України та Росії, а збройну агресію Москви на Донбасі лідер комуністів назвав "громадянською війною". На думку Симоненка, якщо Україна не вибере російський шлях, вона опиниться "на задвірках Європи і буде периферійною державою". Вітренко називає агресора "Росією-матінкою", яка начебто "врятувала" Україну.

Учасники акції скандували: "Навіки з Росією!". А першого Президента України Леоніда Кравчука мітингарі назвали "київським сепаратистом №1".

Нагадаємо, 16 грудня Окружний адміністративний суд Києва підтримав позов Міністерства юстиції та постановив припинити діяльність Комуністичної партії України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада