Сім'ї героїв Небесної сотні запросили до Польщі на відпочинок

Дружина Президента Польщі Броніслава Коморовського - Ганна Комаровська запросила сім'ї героїв Небесної сотні і учасників Евромайдана на відпочинок до Польщі
Depo.Влада
8 квітня 2015 23:21
ФОТО: depo.ua

Таке запрошення вона озвучила під час зустрічі в Михайлівському соборі, передає depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

"Ваша нація показала, що ви готові віддавати життя заради майбутнього своєї батьківщини. Ми спостерігаємо за подіями на Сході країни і з великою надією сприймаємо всі позитивні новини. Ми постійно співпрацюємо з Україною і надалі готові допомагати вам. Сьогодні я хочу запросити ваші родини на південь Польщі в центр "Вісла", щоб ви мали можливість відпочити, поспілкуватися з поляками, отримати нові враження та знайомства", - сказала Анна Коморовська.

У свою чергу дружина українського президента Марина Порошенко, яка також була присутня на зустрічі з сім'ями, подякувала польському народові за підтримку і допомогу.

Нагадаємо, президент Польщі Броніслав Коморовський сьогодні прибув з візитом в Україну, він планує виступити у Верховній Раді України.