Силуанов хоче поговорити з Данилюком про "кредит Януковича" у жовтні

Міністри фінансів України і Росії проведуть переговори щодо "боргу Януковича" в кінці жовтня
Depo.Влада
30 вересня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава Мінфіну Росії Антон Силуанов, повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

За його словами, зустріч відбудеться в Німеччині.

"Ми зв'язалися з колегами з Німеччини і запропонували зустрітися (з міністром фінансів України, - ред.) на їх території, в Німеччині. В кінці жовтня, але дата ще опрацьовується", - сказав міністр.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон про скасування кінцевої дати дії тимчасової зупинки платежів за зовнішніми зобов'язаннями України.

Кабінет Міністрів України запровадив мораторій на виплату за зовнішніми зобов'язаннями країни після того, як Росія відмовилася реструктуризувати кредит в $ 3 млрд.

МВФ визнав борг України перед Росією державним.

27 липня міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що  цей борг Україну змусили взяти, а тому вона не повинна його повертати. 

12 вересня міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що Росія готова до досудового врегулювання щодо "боргу Януковича".

13 вересня в Мінфін Україниі заявили про готовність провести досудові переговори з Росією щодо боргу $3 млрд який

Довідка: Україна в 2013 році при президенті Вікторі Януковичі взяла у Росії кредит в розмірі $3 млрд. Кредит повинен був бути погашений до кінця 2015 року. Україна пропонувала Росії реструктуризувати заборгованість за цим кредитом, однак Москва відмовилася прийняти умови, запропоновані Києвом. У лютому 2016 року в зв'язку з невиплатою "боргу Януковича" Росія подала позов проти України до Високого суду Лондона. Україна подала в суд заперечення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада