Силовики проводять контртерористичні заходи у низці областей України

У низці областей України правоохоронці проводять контртерористичні заходи напередодні пам’ятних заходів 8-9 травня
Depo.Влада
8 травня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у Facebook.

Усі підрозділи МВС, Нацполіція, Національна гвардія, Прикордонна служба та Служба з надзвичайних ситуацій готові до виконання поставлених задач під час вшанування Дня пам'яті жертв Другої світової війни та інших заходів 8-9 травня.

"Наразі сил і засобів для забезпечення охорони громадського порядку цілком достатньо. У разі потреби, негайно можуть бути залучені підрозділи, що перебувають в резерві", - зазначив Шкіряк.

Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі на території всієї країни.

"З метою недопущення та упередження провокацій, що можуть бути підготовлені російськими спецслужбами разом з представниками деструктивних проросійських політсил та організацій в Україні, спільно з підрозділами СБУ тривають контртерористичні заходи в низці областей", - зазначив радник голови МВС.

До цілодобового чергування залучено понад 25 000 поліцейських і бійців спецпідрозділів Нацгвардіі, уточнив він.

Правоохоронці закликають громадян, які братимуть участь у заходах 8-9 травня, бути виваженими і стриманими, зберігати "холодний розум" і не вдаватися до протиправних та радикальних дій.

"Путінські "руська весна" і "новоросія" здохли! Ніякі антидержавні заколоти та кремлівські провокації в Украіні більше не пройдуть. Все буде добре. Слава Україні!", - написав Шкіряк.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада