СБУ і ГПУ показали "фільм" про Корбана

СБУ і ГПУ змонтували ролик про діяльність організованого злочинного угруповання в Дніпропетровську
Depo.Влада
2 листопада 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

На брифінгу очільник СБУ Василь Грицак запропонував журналістам подивитися фільм про злочини Геннадія Корбана, передає depo.ua.

"Цей фільм - це активізація діяльності злочинного угруповання, яке ми зараз документуємо, і це збіглося якраз із вбивством нашого офіцера, капітана Віктора Мандзика, який працював у Волновасі, який займався перешкоджанням незаконному переміщенню товарів із зони і в зоні АТО, оскільки там були проблеми й оборот на певних КПВВ, який складав до мільйона гривень на день.

Я не кажу, що наші святі, але ми своїх заарештовуємо регулярно. За це поплатилися окремі керівники Донецького управління в свій час посадами. А Віктор Мандзик поплатився за це своїм життям. Це був березень 2015 року. Я зробив дзвінок у той час Геннадію Олеговичу і попросив, оскільки ми розуміли, звідки дме вітер, і зрозуміли, хто скоїв це вбивство. Я попросив віддати тих людей, щоб ми могли розібратися, оскільки наш капітан був цинічно застрелений у потилицю з його ж автомата.

Вбивство скоїв Денис Гордєєв, який зараз під слідством, і Артем Мартиненко, який теж причетний. Вони є членами охоронної фірми "Січ", яка асоційована з громадянином Кошляком. До того часу сам Денис Гордєєв, який затриманий нами аж у Закарпатті, намагався перетнути кордон разом з пістолетом ТТ.

Ви побачите це у фільмі. Інший співучасник цього злочину ховається. Сам Гордєєв на той час був помічником депутата Денисенка, який зараз намагається це все перевести в політичну площину", - розповів Грицак.

Грицак розповів, що"хлопці" монтували ролик сьогодні вночі.

"До речі, монтували наші, які пройшли війну, спочатку волонтерами від першого безпілотника, який ми купили в липні минулого року, і до липня поточного року. Рік як волонтери, разом з нами, саме волонтери. Один з них, зламавши ногу під час обстрілу, не встигнувши зійти, впав в окоп, йому наклали гіпс, його звати Юра, прізвище з відомих причин називати не буду, але він на наступний день поїхав з нами на авіарозвідку. Це був кінець літа минулого року", - зазначив Грицак.

Грицак переконує, що не хотів би "кидати тінь" на волонтерів і вважає, що більшість із працівників "Фонду оборони України" не здогадувалися про "інший бік медалі".

"Найважче у цьому фільмі - я пригадав сцену, коли ми дивились у вічі вдові (правоохоронця, якого вбили члени банди - ред.), хочу сказати у кожної медалі є дві сторони. Я не хочу кинути тінь на нормальних волонтерів, які віддавали останнє, але я переконаний, що більшість з них не здогадуються про другу сторону медалі", - сказав голова СБУ.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада