У Мін`юсті назвали "ухилянтів" від люстрації

Державна фіскальна служба, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ і деякі інші органи намагаються приховувати інформацію про люстраційну перевірку
Depo.Влада
22 червня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні в ході засідання колегії Міністерства юстиції України за участю прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка заявив глава відомства Павло Петренко, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Я хочу доповісти, що ми провели за дорученням прем'єр-міністра аналіз проведення люстрационной перевірки органів державної влади. Є певні органи, де є сумна статистика. Мова йде про правоохоронних органах, про ДФС, яка намагається приховати інформацію про кількість, яке підпадає під люстрацію, під приводом того, що відбувається реорганізація колишньої податкової служби", - заявив Петренко

Міністр додав, що Державна архітектурно-будівельної інспекція взагалі не надала інформацію про люстрационной перевірці у відомстві.

"Також є проблеми в правоохоронних органах, в СБУ і МВС і в органах прокуратури. Але я думаю, що після прийняття висновків Венеціанської комісії, ті особи, які розраховували на те, що люстрація буде згорнуто через скасування закону або рішення КСУ фактично зазнали поразки, і зараз завдання уряду - завершити цей процес", - зазначив він.

Мітки: сбу, МВС