Мін'юст за годину зареєстрував нового керівника "Укртранснафти"

Головне управління юстиції Києва зареєструвало зміну керівника ПАТ "Укртранснафта" після виправлення неточностей в документах
Depo.Влада
7 травня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Зокрема, державний реєстратор вніс зміни до Єдиного державного реєстру в частині інформації про нового керівника ВАТ "Укртранснафта" Романа Сидорака замість звільненого Олександра Лазорка, зареєструвавши їх на підставі поданих документів, сказано в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

"Щоб уникнути маніпуляцій, Міністерство юстиції оприлюднить хронологію подачі документів ВАТ "Укртранснафта" і дій державного реєстратора відповідно до чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, за цими відомства, відповідно до ч. 2 ст. 19 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" для реєстрації зміни відомостей про керівника юридичної особи, серед інших документів передбачено подання реєстраційної картки форми 4.

"27 квітня на розгляд державного реєстратора було подано пакет документів про внесення відповідних змін щодо нового керівника ВАТ "Укртранснафта". За результатами перевірки було виявлено, що реєстраційна картка Форми 4 була заповнена неправильно. Зокрема, замість імені чинного на той момент керівника Олександра Лазорка (якого був відсторонений від посади на підставі рішення спостережної ради від 19.03.2015, але не звільнений), у відповідному розділі форми в якості керівника було вказано ім'я тимчасово виконуючого обов'язки Романа Сидорака. Крім того, не було вказано, що Роман Сидорак є особою,яка має право підписувати документи з відповідною вказанням правових підстав», - йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

За даними відомства, про відповідні неточності відразу ж в телефонному режимі було повідомлено відповідальному працівнику "Укртранснафта", який подавав документи. Крім того, зазначеного представника ПАТ детально проконсультували, яким чином необхідно заповнити документи. Незважаючи на такі дії реєстратора, всі зазначені помилки були повторно допущені заявником при подачі документів 30 квітня 2015.
"Після додаткових роз'яснень заявником втретє були подані документи 7 травня 2015. З урахуванням того, що помилки були усунені, реєстраційна дія було проведено протягом години з моменту подачі документів", - резюмували в Мін'юсті.