Швидке вирішення політичної кризи на Херсонщині – в інтересах безпеки країни, – політолог

Швидке вирішення політичної кризи в Херсонської області - в інтересах безпеки України
Depo.Влада
14 вересня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив РБК політолог Андрій Золотарьов, коментуючи поширену інформацію про відставку Андрія Путілова з поста Херсонської облради, передає depo.ua.

За його словами, Путілов прорахував, до чого може привести тривале політичне протистояння в області, що межує з окупованим Кримом.

"Дестабілізація на Херсонщині була б на шкоду всім: і жителям області, і країні загалом. Тому таке важливе значення має добровільна відставка Путілова, яка не дозволила розвинутися конфлікту", - зазначив Андрій Золотарьов.

Політолог наголосив, що своєю добровільною відставкою екс-глава Херсонської облради Путілов продемонстрував політично відповідальну позицію.

"Думаю, у нього хороші шанси стати впливовим політиком всеукраїнського масштабу: мало хто здатний в нашій країні піти на подібний компроміс. Більш популярним видом спорту у наших політиків є боротьба за владу, щоб каменя на камені не залишилося", - заявив він.

Як відомо, сьогодні голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку. Відповідну заяву він розмістив на своїй сторінці у Facebook. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада