Швеція підтримає європейський вектор України

Швеція сприятиме асоціації між ЄС і Україною, запевняє прем'єр-міністр Швеції Стефан Льовен
Depo.Влада
22 травня 2015 18:42
ФОТО: depo.ua

Про це прем'єр-міністр Швеції повідомив під час робочої зустрічі в Ризі із Петром Порошенком, повідомляє depo.ua  із посиланням на  прес-службу президента України.

«Глава держави подякував Швеції за підтримку України, в тому числі продемонстровану Льовеном під час пленарного засідання на сьогоднішньому саміті, та зазначив, що «Східне партнерство» є ініціативою, в тому числі, і Швеції, і ця країна завжди активно відстоювала євроінтеграцію України та є одним з найсильніших адвокатів української держави», - йдеться у повідомленні.

У свою чергу Льовен запевнив, що Швеція і надалі підтримуватиме Україну, оскільки це стосується міжнародних принципів та європейських цінностей, закріплених у Гельсінському заключному акті.

«Він також звернув увагу, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС є однією з найбільш амбітних та сильних серед країн «Східного партнерства», і тому важливо її імплементувати», - додали у прес-службі.

Окрім того, Порошенко закликав Швецію надалі підтримувати Україну в питанні запровадження безвізового режиму ЄС для українців. «Співрозмовники також обговорили ситуацію на Донбасі, виконання Мінських домовленостей, питання міжнародної миротворчої місії та посилення місії ОБСЄ, гуманітарну ситуацію та шляхи подолання проблем вимушених переселенців», - уточнюється в публікації.