Шведов: Відновлення порядків "Сім'ї" на Луганщині веде до нового сепаратистського бунту

Після появи "смотрящого" від "Сім'ї" Януковича Андрія Альоші у Луганські ВЦА почалися кадрові ротації
Depo.Влада
3 березня 2016 20:42
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Depo.Донбас сказав депутат Лисичанської міськради та екс-голова лисичанської ВЦА Віталій Шведов.

"Прийшов начальник управління ЖКГ з Дніпропетровська, прийшов такий собі Максим Шахов, помічник Цибуляк (перший заступник Туки Єлизавета Пушко-Цибуляк - ред.) – вона його запросила, це людина запорізька. Він працював у системі ЖКГ Запорізької області за часів присутності там Альоші. Контакти у нього з усім запорізьким складом збереглися. Також звільнилася посада директора департаменту промислової політики, замість нього входить запорізька людина. На посаду керівника апарату справами ВЦА теж заходить запорізька людина. Зараз є інформація, що буде також запропоновано звільнитися начальнику обласного управління юстиції, і там теж на заміну є прізвище запорізької людини", - розповів Шведов.

"Справа ж не в територіальної приналежності, хай вони будуть з будь-якої області. Але саме ці люди – це люди Альоші, пов'язані з його схемами та справами", - додав він.

На його думку, ця ситуація може призвести до чергової активізації сепаратистських настроїв у регіоні.

"Це може привезти до того, що ми вже спостерігали. Я казав: ви що, хочете тут підняти прапор "ЛНР-ДНР"? Відірвати частину території? У Криму було ж те саме. Там прийшов Джарти (Василь Джарти - Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим у 2010-2011 роках – ред.), розставив донецьких. І він доінтегрував повністю Крим у Росію, а вже потім тільки підняли прапори та провели псевдореферендум.

Зараз заходять донецькі, у них принцип один - відсікати економічні схеми під себе. Вони усе переключать, будуть тут організації їх працювати: запорізькі, донецькі ще якісь замість місцевих. Плюс у цих хлопців декілька напрямків - будівництво житла, доріг та металобрухт. Чому їм це цікаво? Тут неоране поле. Уся Україна більш-менш вже поділена, а тут стерильна територія у форматі 1990-х", - сказав Шведов. 

Нагадаємо, після приходу в Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію "смотрящого" Януковича Андрія Альоші почалися звільнення представників БПП. Зокрема, звільнений з посади за власним бажанням у ВЦА голова Луганської облорганізації БПП Денис Денищенко.

Раніше депутат Лисичанської міської ради від "БПП "Солідарність" Віталій Шведов розповів, що Луганською ОВЦА фактично керує донецький "смотрящий" Януковича-молодшого Андрій Альоша.

Читайте також: Скандал у Туки: Хто такий друг Януковича Альоша, який насправді керує Луганщиною