Шведов: У Луганській ВЦА мовчать про появу "смотрящого" Альоші, бо дорожать роботою

Чиновники Луганської обласної адміністрації мовчать про появу "смотрящого" від "Сім'ї" Януковича, бо дорожать роботою
Depo.Влада
3 березня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю Depo.Донбас висловив депутат Лисичанської міськради та екс-голова Лисичанської ВЦА Віталій Шведов.

"Всі все знають, але мовчать, тому що псувати стосунки з керівництвом небезпечно. В адміністрації працюють люди, більшість з яких приїхала з непідконтрольної території Луганщини та залежать від зарплат, від усього. Якщо людина лишиться без зарплати, вона не зможе зняти квартиру і взагалі не зможе нічого, та буде змушена поїхати туди (у Луганськ). Тому і мовчать, через залежність", - сказав він.

За словами Шведова, в Луганській адміністрації досить позитивно оцінюють його ініціативу розкрити правду громадськості про ситуацію зі "смотряшим" Альошею.

"Уся адміністрація, яка знає, що відбувається, сприймає цілком позитивно. Хтось дзвонить, хтось пише, каже, молодець, що сказав, не побоявся. Тобто позитивно відгукуються. Люди бачать, що відбувається, але сказати не можуть, і від цього процесу страждають. А оприлюднення інформації дає можливість якось вплинути на процес. Це в інтересах усього луганського регіону. Адміністрація повинна працювати в унісон... А тепер, виходить, люди прийшли сторонні, вони не вникають у проблеми місцевих і ухвалюють чи то популістські, чи то рішення на підставі чуток, не перевіряючи інформацію. Вся адміністрація поділилася на якісь сегменти, тераріум, одні шиплять на інших. Кожен намагається вижити", - розповів Шведов. 

Нагадаємо, депутат Лисичанської міської ради від БПП "Солідарність" Віталій Шведов повідомив, що Луганською ОВЦА фактично керує "смотрящий" Януковича-молодшого.

Стало відомо, що Альоша приїздив до Сєвєродонецька у п'ятницю, 19 лютого.

Він засвітився під стінами Луганської ОВЦА на люксовому Cadillac Escalade. Місцевим жителям навіть вдалося сфотографувати автомобіль.

Біографія Альоші тісно пов'язана з Донецьком та з сином колишнього президента Віктора Януковича Олександром Януковичем.

Читайте також: Скандал у Туки: Хто такий друг Януковича Альоша, який насправді керує Луганщиною