Шведов: "Смотрящий" Януковича на Луганщині псує репутацію Порошенку

Голова Луганської ВЦА Георгій Тука не хоче відверто говорити про появу донецького "смотрящого" на Луганщині
Depo.Влада
3 березня 2016 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Depo.Донбас сказав депутат Лисичанської міськради та екс-голова лисичанської ВЦА Віталій Шведов.

"Я довго говорив, але я говорю зазвичай з людиною до тих пір, поки вона мене слухає. З людиною потрібно спілкуватися, коли є розуміння, а коли говориш раз, два, три, п'ять, десять, а вона не реагує, то потрібно перелаштувати мову спілкування, щоб бути почутим. Чи припинити спілкуватися. Георгій Борисович краще реагує на "Фейсбук", аніж на особисте спілкування", - розповів він.

Однак, на його думку, поява в луганській ВЦА Альоші не є ініціативою Туки – це позиція Києва.

"Я теж думаю, що йому це не вигідно. Я не можу коментувати, які у нього інтереси, але моя думка, що це позиція з центру. Які інтереси індивідуально Георгій Борисович має, я не знаю, але те, що ця ситуація погоджена з Києвом, це 100%. Тим більше, що є певні особистості, які лобіюють інтереси цього Альоші. Не можу сказати нічого більше, але скажу, що Адміністрація президента обізнана. Якщо вони будуть і далі протискувати Альошу, то я вийду і скажу, хто саме, через кого і як", - сказав Шведов.

На його думку, розголос навколо цієї ситуації відіб'ється не тільки на репутації Туки, а й на репутації президента.

"Тут пряма репутація президента, оскільки Тука як керівник - представник президента. І він повинен приймати вольове рішення та дивитися на крок вперед. Тому що зараз в країні розігрується комбінація проведення восени позачергових парламентських виборів. Якщо ці вибори відбудуться, і донеччани зроблять певні розстановки, то можна буде сказати, що регіон повністю пішов з-під контролю України", - сказав Шведов. 

Раніше депутат Лисичанської міської ради від "БПП "Солідарність" Віталій Шведов розповів, що Луганською ОВЦА фактично керує донецький "смотрящий" Януковича-молодшого Андрій Альоша.

Читайте також: Скандал у Туки: Хто такий друг Януковича Альоша, який насправді керує Луганщиною