Шведов розповів, хто з людей "смотрящего" Януковича працює у Туки

Депутат Луганської міськради Віталій Шведов розповів нові деталі історії про "смотряшего" Андрія Альоші на Луганщині
Depo.Влада
19 березня 2016 20:26
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Минуло вже досить часу з часу мого поста "Пане Президенте SOS або Бандитская Малина в Луганській області". Після цього було багато обговорень на різних рівнях, інформацію донесли до АП і до ВР і до КМУ і навіть до РНБО. Багато обговорювалося в ЗМІ і навіть була розмова з Г. Тукою.

І начебто як всі відхрестилися від "Альоші", Запорізького "смотрящего" від клану Януковичів, навіть його донецькі друзі-нардепи, Герасимов і Недава від нього відхрестилися, пославшись, що вони ні до чого і що "Альоша" з Тукою самі один одного знають більше 10 років. Не знаю на скільки, правда, про дружбу запитаю у Туки при зустрічі. Але насторожує інше, "Альоша" шукає офіс в Сєвєродонецьку так квадратів на 300 при тому, що Тука в розмові сказав, що не збирається з "Альошею" нічого робити, що все надумано.

А кадрові перестановки тривають в тому ж ключі. А тепер фактаж.
1. СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЛУГАНСКАОЙ ОБЛАСТІ: Перший керівник Балера Володимир Васильович, Зам. Микуленка Костянтин Васильович, колишній начальник Служби автомобільних доріг України в Харківській області, що належить до групи Демішкана (ПР).

2. Директор ДЕПАРТАМЕНТУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, промисловості, ІНФРАСТРУКТУРИ І енергоощадність У ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ - Шахов Максим Володимирович екс-директор Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької облдержадміністрації.

3. Керівник АПАРАТУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ - Олійник Андрій Юрійович представник Донецької області.

4. Директор ДЕПАРТАМЕНТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА - Кувальцев Костянтин Юрійович екс-заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької обласної державної адміністрації.

5. Створено ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ І агропромислового РОЗВИТКУ замість ліквідованих ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ - Директор Карпій Сергій Володимирович екс-директор Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації. (Копії розпорядження і листи додаються)

Обговорюється питання подальшого "реформування" структури ЛОДА (бютівця) але як бачимо під конкретних людей, люди з управлінського складу до 2014 року (ПР).
Треба зауважити що в першу чергу люди розставляються на департаменти і служби через які проходять основні фінансові потоки, а потім суміжні, допоміжні, щоб були не заважали процесу.

Так наприклад за минулий рік перехідним підсумком по ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ залишилося 39 млн. Гривень плюс кошти цього року разом в розпорядженні департаменту 61 млн. Гривень", - написав він. 

Шведов розповів, хто з людей Альоші працює у Туки - фото 1

Шведов розповів, хто з людей Альоші працює у Туки - фото 2

Шведов розповів, хто з людей Альоші працює у Туки - фото 3

Шведов розповів, хто з людей Альоші працює у Туки - фото 4

Шведов розповів, хто з людей Альоші працює у Туки - фото 5