Сутичка з Путіним: Джемілєв пояснив, що йому дасть завтрашній суд в Москві

Народний депутат України, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв не вірить, що виграє суд у справі про заборону йому на в'їзд до Криму, перше засідання з якої відбудеться завтра в Москві. Але переконаний, що навіть програна справа допоможе йому в боротьбі за повернення до Криму
Depo.Влада
21 січня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua
Сутичка з Путіним: Джемілєв пояснив, що йому дасть завтрашній суд в Москві
Сутичка з Путіним: Джемілєв пояснив, що йому дасть завтрашній суд в Москві

Про це він повідомив у коментарі depo.ua.

За словами Джемілєва, завтра, 22 січня в Басманному суді Москви відбудеться перше засідання за його позовом до Федеральної міграційної служби РФ, що оскаржує заборону на в'їзд до Криму, але добитися справедливості в російському суді народний депутат не сподівається.

«Шансів ніяких, тому що це контролює сам Путін. З ним на цю тему і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган неодноразово спілкувався і президент Австрії Хайнц Фішер говорив. Ердогану він відмовив, сказавши, що я і Чубаров екстремісти, Фішеру сказав, що не може вирішити це питання, оскільки я є громадянином України і депутатом Верховної Ради. Що за маячня?!», - обурився Джемілєв.

Тим не менш, він вважає, що користь від судового позову, навіть програного, буде.

«Вони офіційно видадуть документ про те, що мені заборонено в'їзд за рішенням суду, і це дає підстави звернутися до Європейського суду з прав людини. А то ж вручили папір без всяких підписів, мене в Крим не впускають, і водночас говорять, що ніяких заборон не було і російська пропаганда повідомляє, ніби я вигадав, що мене не впускають для самореклами», - сказав лідер кримських татар.

Як повідомляв depo.ua, у жовтні 2014 року захист колишнього голови меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва направив в Басманний суд Москви позов проти Федеральної міграційної служби Росії з проханням визнати незаконною заборону Джемілєву в'їжджати на територію Російської Федерації.

Нагадаємо, навесні Росія заборонила на п'ять років в'їзд до Криму Мустафі Джемілєву і лідеру меджлісу кримських татар Рефату Чубарову нібито для того, щоб вони не розпалювали міжнаціональну ворожнечу на півострові.