Шуляк розповів, коли дізнався про смерті на Майдані і як хотів блокувати "Україну"

Колишній командувач Внутрішніми військами МВС Станіслав Шуляк дізнався 20 лютого 2014 року про перших загиблих цивільних людей на Майдані Незалежності приблизно о 10:00
Depo.Влада
2 грудня 2016 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це Шуляк заявив під час відеодопиту у справі щодо п’яти екс-співробітників "Беркуту", підозрюваних в злочинах проти Євромайдану, передає Depo.ua.

"Коли я дізнався, що почали гинути люди, була віддана команда спецпідрозділам "Омега" з’ясовувати місця, звідки ведеться вогонь для можливості встановлення, звідки йде вогонь.  Я можу припускати : кожен, хто стріляв знав кількість своїх пострілів і де і звідки буде стріляти. Жоден вистріл не повторився з вогневої позиції, де був раніше… Але я вжив заходів і погодився з пропозицією СБУ про блокування "України", але комендант Майдану Парубій чинив опір", - запевнив Шуляк.

Він додав, що наприкінці дня отримав попередні дані про 80 загиблих цивільних.

Нагадаємо, що  Шуляк переховується на Росії від українського правосуддя, його, зокрема звинувачують у дезертирстві і участі в злочинній організації і репресіях проти протестів узимку 2013-2014 років. За його даними під час Євромайдану були поранені майже 1000 працівників правоохоронних органів, 23 загинули.

Прокурори вважають своїм завданням показати хибність його свідчень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада