Шухевич: Ні про який імпічмент я не збирався говорити

Радикальний нардеп не вважає сьогоднішній інцидент чимось серйозним і не вважає, що у нього конфлікт із Ляшком
Depo.Влада
15 листопада 2016 23:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Гордон".

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Юрій Шухевич назвав інцидент, який стався сьогодні, 15 листопада, під час його виступу у Раді "непорозумінням" і повідомив, що не мав наміру виступати із закликом про імпічмент президенту.

"Нічого у Верховній Раді не відбулося. Все в порядку. Конфлікту з Олегом Ляшком у мене немає. Вийшло невелике непорозуміння, від кого я повинен був виступати. Парубій сказав, що час на виступи вже закінчується. Може виступити тільки "Батьківщина". І мені тоді запропонували виступити від них. Потім була перерва, і я виступив відразу від двох фракцій", - пояснив Шухевич.

За його словами, він сказав з трибуни все, що планував. Його виступ стосувався мирних переговорів по Донбасу, які проходять в Мінську. І спростував повідомлення політиків і журналістів, що в його промові нібито повинні були прозвучати тези по тарифах і імпічменту президента. "Запитуйте у тих, хто про це говорить. Я не збирався говорити про імпічмент. І цим все сказано", - заявив Шухевич.

Він зазначив, що не має інформації, яку озвучив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко про підготовку замаху на нього. "У Ляшка є така інформація. Я її не бачив. Побачу, тоді скажу, що це дійсно так і загроза є. Якщо не отримаю такої інформації - чесно скажу: ні, не було", - зазначив народний депутат.

За його словами, зараз Ляшко займається організацією охорони для нього, але це питання поки не вирішене. "Ляшко сказав, що піде і буде розмовляти з президентом і вимагати, щоб мені надали особисту охорону. Що буде далі, я не знаю. Я не пророк", - зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, що Олег Ляшко сьогодні заявляв, що Юрій Шухевич мав заявити про імпічмент Порошенку, а після цього Шухевича мали убити як сакральну жертву.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада