Шуфрича побили до струсу мозку: він в лікарні

Народний депутат України, член «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич, побитий активістами «Правого сектора» в Одесі, госпіталізований
Depo.Влада
30 вересня 2014 16:25
ФОТО: depo.ua
Шуфрича побили до струсу мозку: він в лікарні
Шуфрича побили до струсу мозку: він в лікарні

Як повідомили ДеПо у прес-службі політсили, політик у важкому стані проходить медичне обстеження в одній з клінік Одеси.

«У адміністративну будівлю ОДА увірвалися близько 30 молодих людей в масках і формі камуфляжу і почали бити народного депутата в той час, коли він давав інтерв'ю. Нападаючі схопили нардепа, виволокли на вулицю і продовжили бити його там. Охороні Нестора Шуфрича вдалося жорстоко побитого політика усадити в машину. Політик доставлений в одну з клінік Одеси в шоковому стані, стан політика украй важкий. Попередня діагностика - струс мозку», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні в Одесі був побитий народний депутат від Партії регіонів, член «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич. Разом з ним «під роздачу» потрапив колишній голова Одеської ОДА Микола Скорик.

Користуючись присутністю представників ЗМІ в лікарні, Скорик в коментарі журналістам завив, що йому соромно за варварську і жорстоку поведінку деяких його земляків, які вчинили напад на Шуфрича.