Шуфрич у товаристві проплачених «тітушок» ризикнув виступити в Одесі

Близько 400 осіб сьогодні вийшли на площу під Одеську облдержадміністрацію, щоб провести заявлений раніше мітинг «Опозиційного блоку»
Depo.Влада
9 жовтня 2014 19:38
ФОТО: depo.ua
Шуфрич у товаристві проплачених «тітушок» ризикнув виступити в Одесі
Шуфрич у товаристві проплачених «тітушок» ризикнув виступити в Одесі

Основну частину «масовки» склала молодь, вони ж проплачені «тітушки», яка після мітингу вирушила за «кровними» і «чесно заробленими» до БЦ «Шевченківський», де з ними й розрахувалися. До речі, варто відзначити, що ця частина опозиційного мітингу активно відповідала на гасла «Слава Україні!» - «Героям слава!» і брала охоче з рук активістів Євромайдану сувенірні 100-гривневі купюри із зображенням одноокого Шуфрича, передає ДеПо з посиланням на 048.ua.

Була на мітингу й активна частина протестувальників з Куликового поля, яка ну ніяк не хотіла сприймати проголошувані трибунами гасла про єдину Україну. Саме ця частина поводила себе голосніше за інших і всіляко намагалася вступити в дискусію з людьми з протилежного табору.

Ну й найменшу частину мітингу склали справжні активісти «Опозиційного блоку». Поводили вони себе не активно, однак не ховали обличчя й уникали дискусій з опонентами.

Опонентів було не так багато, як очікувалося - близько ста осію. Та й основну їх частину складала самооборона, яка була «у формі» і готувалася завадити будь-якій провокації.

Але провокацій не відбулося.

Навіть ВІП-персони, що виступали, Нестор Шуфрич та Юрій Бойко, які прилетіли до Одеси заради того, щоб витратити на мітинг не більше 15 хвилин, не викликали у опонентів бажання продовжити «чоловічу розмову». Та й добра сотня охоронців депутатів виглядала очевидно смішною на фоні того, що відбувається.

До речі, був серед депутатів і відомий олігарх Вадим Новінський, однак виступати перед одеситами, мабуть, не захотів і просто послухав.

Слід зазначити, що найбільшою частиною мітингу були міліціонери. Їх кількість перевищувала кількість мітингувальників з обох боків.

Додамо, що організатори студентської «масовки» вели себе більш ніж агресивно. Хлопці кавказької національності погрожували журналістам, які прийшли зафіксувати момент розрахунку.

Відзначимо, що за даними ГУ МВС в Одеській області, правопорядок під час заходу забезпечували понад 800 міліціонерів. Порушень громадського порядку зафіксовано не було.

Як повідомляв ДеПоминула поїздка для Шуфрича закінчилася на лікарняному ліжку. 

Після інциденту Шуфрич заявив, що перед тим як «люструвати», його доведеться вбити. Сьогодні президент України Петро Порошенко доручив правоохоронцям розібратися, хто спровокував цей конфлікт.