Штайнмайєр сподівається на виконання Мінських угод

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр сподівається на те, що вдасться реалізувати Мінські домовленості, вбачаючи позитивний сигнал у перемир'ї, що підтримується понад 2 тижні
Depo.Влада
19 вересня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це міністр МЗС Німеччини заявив в інтерв'ю Passauer Neuen Presse, повідомляє depo.ua.

"Я чекаю, що Росія та Україна тепер реалізують досягнуті в Берліні домовленості", - сказав Штайнмайєр, маючи на увазі проведену тиждень тому у столиці ФРН зустріч глав МЗС "нормандської четвірки".

Ці консультації німецький міністр оцінив як «одні з найбільш конструктивних донині». Вони проходили на тлі перемир'я, досягнутого в результаті "інтенсивної дипломатії". На його думку, зараз завдання сторін полягає в тому, аби на практиці застосувати все, про що домовилися у частині відведення озброєнь і кроків у політичному процесі.

Водночас Штайнмайєр застеріг від зайвого оптимізму, зауваживши, що "досвід останніх півтора років показує, що невдачі можливі знову і знову".

Нагадаємо, що 12 вересня в ході зустрічі у Берліні глави міністерств закордонних справ України, Німеччини, Франції, Росії погодились із необхідністю якнайшвидшого досягнення домовленості щодо відведення танків, гармат калібром до 100 мм і мінометів калібром до 120 мм від лінії розмежування на Донбасі.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua