Штайнмаєр закликав українських політиків припинити чубитися

Очільник МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр вважає, що ситуація в Україні складна, і продовжуватиме вимагати від Києва проведення реформ
Depo.Влада
23 лютого 2016 20:26
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після завершення свого спільного з колегою з Франції Жаном-Марком Еро візиту в Київ, повідомляє  depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Не лише з перспективи Берліна і Парижа, а й після численних переговорів у Києві стало ясно, що ніщо не просто в українській внутрішній політиці, і у справі процесу реформування потрібно, як і раніше, добиватися нових кроків", - сказав Штайнмайєр.

Німецькому міністрові "не зрозуміло", коли може з'явитися орієнтована на проведення реформ більшість, і чи може вона виникнути взагалі.

"Німецько-французьке послання в цій ситуації чітке: очікування і вимога до всіх відповідальних політиків - не втрачати зараз більше часу, припинити політичні баталії і сконцентруватися на рішучій реалізації програми реформ в інтересах утвердження незалежної і вільної України", - сказав він.

Штайнмайєр вкотре повторив стару істину про те, що тільки коли є внутрішня стабільність, можна успішно відбивати загрози ззовні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада