Штайнмаєр вимагає від бойовиків не чіпати ОБСЄ

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає неприйнятними напади і погрози на адресу спостерігачів ОБСЄ на сході України
Depo.Влада
24 серпня 2016 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив як голова Організації з безпеки і співпраці в Європі, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Такі напади, спрямовані на перешкоду роботі цивільної неозброєної місії спостерігачів ОБСЄ, абсолютно неприйнятні. Всі сторони повинні повною мірою гарантувати безпеку спостерігачів СММ і устаткування і забезпечити їх безперешкодний доступ на всій території країни, включаючи зону конфлікту", - йдеться у поширеній заяві глави МЗС.
Заява з'явилася після повідомлень про нові факти обстрілу СММ, у тому числі біля Новоолександрівки.

Останні напади, за словами Штайнмаєра, лише додають труднощів у роботі місії, до яких належить також обмеження пересування, про що неодноразово йшлося у звітах спостерігачів.

Місія, підкреслив німецький міністр, повинна мати змогу повністю виконувати свій мандат, а ті, хто не дає їй це робити, повинні понести відповідальність. Він закликав ретельно розслідувати інциденти і оперативно на них відреагувати.

Нагадаємо, МЗС України поширило коментар, в якому вимагає від Росії та підтримуваних нею бойовиків припинити спроби залякати спостерігачів ОБСЄ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада