Штайнмаєр та Еро: ситуація на Донбасі ще далека від мирного вирішення

Міністри закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр і Франції Жан-Марк Еро підкреслюють, що ситуація на Донбасі ще досить далека від політичного мирного врегулювання
Depo.Влада
22 лютого 2016 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у спільній статті двох міністрів, опублікованій сьогодні у Frankfurter Allgemeine Zeitung, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Україна стикається з безпрецедентними викликами. Її суверенітет було підірвано одним з її сусідів у той спосіб, який для багатьох у Європі у XXI столітті здавався неможливим. В результаті конфлікт на сході України поглинає занадто багато політичних і фінансових ресурсів, які повинні спрямовуватися на процес реформ. На жаль, ми все ще досить далекі від мирного політичного урегулювання", - наголошується у статті Штайнмаєра та Еро.

Міністри заявили, що через 12 місяців з часу підписання Мінських угод від 12 лютого 2015 року їхнє виконання залишається складним завданням.

"Однак це єдиний життєздатний шлях для країни, щоб повернути суверенітет над її територією та щоб мати можливість жити нарешті у мирі", - йдеться у статті.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада