Шокін допитає Льовочкіна і Фірташа з приводу "Інтера"

Депутати від "Народного фронту" просять Генеральну прокуратуру допитати Сергія Льовочкіна й Дмитра Фірташа з приводу продажу акцій телеканалу "Інтер".
Depo.Влада
30 березня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це сказав журналістам народний депутат Антон Геращенко, пише depo.ua з посиланням на "ЛІГАБізнесІнформ".

"Просимо генпрокурора дати відповіді на запитання, на якій підставі пан Фірташ витратив 2,5 мільярди доларів на придбання контрольного пакета акцій у 2013 році", - пояснив він.

"Є інформація, поки не підтверджена, про те, що ці гроші було видано за вказівкою Путіна, який уже тоді готувався до захоплення України, - і йому потрібно було мати ЗМІ, які впливають не лише ззовні, з Росії, але й внутрішні засоби масової інформації", - заявив Геращенко.

За його словами, також Фірташа допитають з приводу того, на яких підставах місяць тому було здійснено продаж 29% акцій "Общественного российского телевидения" через  компанію Vasse Media Limited. "Можливо, це офшор особисто Путіна і через нього проходять угоди з Фірташем?", - припустив депутат.

Геращенко зазначив, що у зв'язку з цим депутати від "Народного фронту" просять Генпрокуратуру допитати Валерія Хорошковського про обставини того, як його змусили продати канал "Інтер".

Крім того, нардепи вимагають допитати  Фірташа про те, де він узяв $2,5 млрд.

"Також допитати пана Льовочкіна, колишнього голову Адміністрації президента Януковича, який себе позиціонує ледь не головним опозиціонером, звідки він як державний службовець, який спершу працював помічником Кучми, потім помічником Януковича, має кошти для придбання багатомільйонних пакетів акцій?", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, сьогодні у "Народному фронті" заявили, що звернуться до ГПУ із заявою про злочин Сергія Льовочкіна.