Шокін зловив на смішному хабарі людину Ківалова

Сьогодні слідчі Генеральної прокуратури на хабарі у $6,5 тис. впіймали голову Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка
Depo.Влада
22 червня 2015 17:21
ФОТО: depo.ua
Шокін зловив на смішному хабарі людину Ківалова
Шокін зловив на смішному хабарі людину Ківалова

Антон Васильович Чернушенко працює головою Апеляційного суду міста Києва уже більше десяти років - з 2003-го, куди він потрапив з Апеляційного суду одеської області. ЗМІ пов'язують Чернушенка з сумнозвісним регіоналом Сергієм Ківаловим. Зокрема Чернушенко названий серед тих суддів, що "мали забезпечувати тил Ківалову", коли той займав посаду голови Центрвиборчкому.

Офіційна біографія Чернушенка виглядає не дуже яскраво. Народився 1951 року у Полтавській області, навчався з 1968 по 1969 рік в Одеському автомобільно-дорожньому технікумі.

З 1969 по 1971 служив в армії. Після служби закінчив юридичний факультет Одеського державного університету ім. Мечникова.

До 2003 року Чернушенко працює в Одесі - народним суддею Іллічівського районного народного суду; суддею, заступником голови Одеського обласного суду, суддею та заступником голови Апеляційного суду Одеської області.

З 30 січня 2003 року - суддя Апеляційного суду м Києва, а уже 12 лютого - голова того ж суду.

Чернушенко - кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, член Вищої ради юстиції.

Окрім співпраці з Ківаловим Чернушенко відзначився скандалом, пов'язаним зі справою "судді-колядника" Ігоря Зварича. Зокрема ЗМІ звинувачували Чернушенка  у спробі покривати  Зварича. Так, Чернушенко призначив службову перевірку діяльності суддів Оболонського суду Києва, що виносили вирок судді-коляднику. Але ця перевірка жодних наслідків не мала.

Крім того в 2011 році фігурантами скандалу стали 24-річний син Чернушенка депутат Одеської облради Дмитро Чернушенко та його подруга, які влаштували бійку в нічному клубі "Ібіца". Відео бійки тоді облетіло усі ЗМІ.