Шокін запевняє, що західні політики не вимагають його звільнення від Порошенка

Віктор Шокін заявляє, що ніхто з західних політиків не говорив з президентом Петром Порошенко про те, щоб зняти його з посади генпрокурора
Depo.Влада
8 лютого 2016 05:07
ФОТО: depo.ua

Про це сам Шокін заявив в інтерв'ю "Подробностям" на телеканалі "Інтер" 7 лютого, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Наскільки я знаю, ніхто з західних політиків не говорив президенту, щоб мене зняли. Мені президент теж про це  не говорив, що йому хтось говорив про моє звільнення", - заявив  Шокін.

"В Одесі посол США Джеффрі Пайєтт - а потім опублікували та спотворили його виступ, - начебто про це говорив. Але потім з'ясувалося, що він такого не казав, а казав навпаки - "я хочу працювати з Шокіним, бажаю йому успіхів", - додав він.

При цьому Шокін додав, що це "вигідно тим силам, які не хочуть, щоб в Україні були закон і демократія".

Нагадаємо, у Генпрокуратурі назвали нісенітницею інформацію ЗМІ про те, що нібито держдепартамент США прив'язує надання Україні кредиту в $1 млрд до відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник теж спростував інформацію, яка раніше з'явилася у ЗМІ, про те, що США прив'язують надання Україні кредитних гарантій у розмірі $1 млрд. до відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні триває системна реформа Генпрокуратури, і скоро буде неважливо, хто її очолює.

"Я не буду іти шляхом, коли ми будемо міняти кандидатів на посаду генпрокурора. Я рішуче налаштований змінювати структуру і систему", - заявив Порошенко.

Разом з тим делегація Бундестагу, яка перебувала у Києві, мала намір порадити президенту Петру Порошенку прибрати перепону на шляху реформ, якою на їхній погляд є особа генпрокурора Віктора Шокіна.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада