Шокін викликав на допит свого майданного "папірєдніка"

Генеральна прокуратура України викликала на допит колишнього в.о. генерального прокурора Олега Махніцького
Depo.Влада
25 лютого 2016 12:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Зазначається, що Махніцький викликається на допит в якості свідка у кримінальному провадженні за фактами перевищення службовими особами ГПУ своїх службових повноважень за часів Майдану.

"В ході проведення досудового розслідування вживаються заходи щодо виклику для допиту як свідка у вказаному кримінальному провадженні колишнього в.о. Генерального прокурора України Махніцького О.І., оскільки останній на систематичні виклики до слідчого не з’являється", - повідомили в Генпрокуратурі.

При цьому у відомстві зазначили, що у матеріалах кримінального провадження є інформація про місця проживання та засоби зв’язку Махніцького, однак з`язатися з екс-генпрокурором за цими адресами і телефонами так і не змогли.

"У період з грудня 2015 року – лютого 2016 року органом досудового слідства здійснювались телефонні дзвінки на номер, який перебував у користуванні колишнього в.о. генерального прокурора України Маніцького О.І. з метою запросити останнього для допиту як свідка, однак в ході вказаних дзвінків встановлено, що даний номер оператором мобільного зв’язку не обслуговується", - повідомили в ГПУ.

Також слідчі направляли повістки Махніцькому за адресами його проживання у Львові та Києві, однак повістки повернулися до ГПУ, тому що адресат за вказаними адресами не проживає.

"Махніцький Олег Ігорович, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України, викликається до старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Козюри Р.О. за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. № 508 (Тел. 200-71-66), для допиту як свідка у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України", - офіційно заявили в ГПУ.

Нагадаємо, Олег Махніцький очолював ГПУ з 25 лютого 2014 по 18 червня 2014 рік, за часів Революції Гідності.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада