Шокін шокував американців (ДОКУМЕНТ)

Генпрокурор Віктор Шокін не дозволив своєму заступникові Віталію Каську відвідати США в складі офіційної делегації
Depo.Влада
11 січня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написала народний депутат Світлана Заліщук, передає depo.ua.

"Поспілкувалася з американськими колегами й розділяю їхнє обурення, коли на прохання української генпрокуратури США пропонують допомогу, зокрема в рамках міжнародного співробітництва, в тому числі щодо повернення та конфіскації майна попереднього режиму, але генпрокурор відмовляє у відрядженні до Вашингтона своєму заступникові, бо це Касько. А тому що не треба було чіпати діамантових прокурорів, чи яка формальна відповідь?", – написала нардеп.

За словами Заліщук, це вже п’ята відмова Каську, який відповідає в генпрокуратурі за посадою за міжнародне співробітництво, брати участь у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги.

"Ще було відхилене запрошення Ради Європи та OECD – профільної антикорупційної організації", – написала вона.

Також депутат опублікувала лист від посольства США в Україні на ім'я Шокіна, у якому висловлюється розчарування рішенням не пустити Каська.

Шокін шокував американців (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Ви неодноразово просили про допомогу США, водночас коли ми пропонуємо таку унікальну можливість для ваших експертів, ви відмовляєте пану Каську взяти участь.

Ці зустрічі також дадуть можливість учасникам обговорити з їхніми американськими візаві політику та практичні кроки щодо антикорупційних реформ. Не дозволяючи пану Каську долучитися до делегації, ви можете перешкоджати просуванню зусиль щодо втілення реформ", – йшлося у листі.

Також автор документу висловив сподівання, що Шокін все ж передумає і відпустить свого заступника у США.

Листа було відправлено ще у грудні, його частина, у якій було вказане ім'я автора, не опублікована.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада