Шокін призначив своїм заступником слідчого у справі Гонгадзе

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив своїм заступником Юрія Столярчука
Depo.Влада
31 березня 2015 20:53
ФОТО: depo.ua

Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури, передає depo.ua  з посиланням на прес-службу відомства. 

Столярчук був слідчим у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Новий заступник Шокіна народився у 1962 році, закінчив у 1985 році Харківський юридичний інститут імені Ф. Е. Дзержинського. Трудову діяльність розпочав у 1987 році на посаді помічника прокурора Радянського району міста Києва.

Крім того, Шокін призначив Юрія Грищенка начальником головного слідчого управління Генеральної прокуратури

Юрій Грищенко (1965 р. н.) закінчив у 1990 році Харківський юридичний інститут ім. Ф. Е. Дзержинського. Трудову діяльність розпочав у 1989 році стажером на посаді слідчого прокуратури Бердичівського району Житомирської області.

До сьогоднішнього призначення Грищенко обіймав посаду заступника начальника Головного управління нагляду у кримінальних провадженнях ГПУ. Він має звання "Заслуженого юриста України", "Почесного працівника прокуратури України".

Як повідомляв depo.ua, сьогодні з посади заступника генпрокурора був звільнений Олексій Баганець, а з посади начальника Головного слідчого управління ГПУ - Ігор Щербина.