Шокін призначив антикорупційним прокурором не "кіборга", а кримського прокурора

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив своїм заступником, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Назара Холодницького
Depo.Влада
30 листопада 2015 17:40
ФОТО: depo.ua
Шокін призначив антикорупційним прокурором не "кіборга", а кримського прокурора
Шокін призначив антикорупційним прокурором не "кіборга", а кримського прокурора

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Шокін призначив антикорупційним прокурором не "кіборга", а кримського прокурора - фото 1

Холодницький працює в прокуратурі близько 10 років, він родом зі Львова. Його конкурентом був десантник-"кіборг"  Максим Грищук. Цих двох кандидатів відібрала конкурсна комісія.

Суспільство готували до протистояння у фіналі двох чинних заступників генпрокурора Віталія Каська та Романа Говди. Втім, комісією було ухвалено "соломонове рішення" і обидва фаворита "пролетіли" повз фінальну частину конкурсу.

Максим Грищук - десантник зі Львова, "кіборг". Він брав участь в АТО з 11 листопада 2014 року. Представлений до нагороди орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Як боєць 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ ЗСУ Максим Грищук виконував бойові завдання під час оборони Донецького аеропорту. Працював у природоохоронній прокуратурі.

Тридцятирічний Назар Холодницький – кандидат юридичних наук лише у 2006 році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури Київської області на посадах помічника, старшого помічника та старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району. З березня по грудень 2014 року він обіймав посаду старшого помічника першого заступника Генерального прокурора України.

Наприкінці 2014 року Холодницький призначений першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим, яку після окупації Російською Федерацією передислоковано до міста Києва.

Нагадаємо, що антикорупційна прокуратура створюється для забезпечення роботи Національного антикорупційного бюро.

Кандидати на антикорупційного прокурора склали два тести та пройшли співбесіду.
В ході відбору сталося кілька гучних скандалів. Зокрема щодо представництва ГПУ в конкурсній комісії. Активісти та західні партнери вимагали замінити чотирьох членів комісії, яких подав Шокін, оскільки щодо них були підозри у корупції. В результаті Шокін замінив двох з чотирьох своїх делегатів.