Шокін передав Авакову відповідальність за покарання Бочковського і Стоєцького

На прохання міністра внутрішніх справ Арсена Авакова міліція займається розслідуванням корупційних дій колишнього керівництва Держслужби з надзвичайних ситуацій
Depo.Влада
31 березня 2015 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" сказав генеральний прокурор Віктор Шокін, передає "Українська правда".

"Міністр внутрішніх справ звернувся, в тому числі, і до мене, щоб міліція сама розслідувала цю справу. Я із задоволенням виконав це прохання, і тому всі наслідки розслідування лежать на МВС", - повідомив генпрокурор.

Шокін сказав, що побажав Авакову успіхів у доведенні провини злочинців, але попередив, "щоб за місяць або два він не сказав, що, мовляв, вибачте, це підслідність прокурорська, забирайте вашу справу назад".

За словами Шокіна, прокуратура здійснює процесуальне керівництво цього розслідування.

Генпрокурор пояснив, що, згідно із законодавством, прокуратура може передати розслідування справи в підслідність будь-якому правоохоронному органу.

"Якщо вже сам міністр виявив таке бажання, природно, ми пішли йому назустріч", - сказав Шокін.

Як повідомляв depo.ua 25 березня керівники ДСЧС Бочковський і Василь Стоєцький були затримані на засіданні Кабінету міністрів і вивезені з території будівлі уряду для проведення слідчих дій. 28 березня суд обрав екс-голові ДСНС Сергію Бочковському арешт із правом застави понад мільйон гривень. Під таку ж заставу може вийти з-за грат і його перший заступник, якого також звинувачують у розкраданні держкоштів