Шокін – нардепам: Ви не хочете почути доказів проти Клюєва

Регламентный комітет Верховної Ради України не хоче почути докази проти народного депутата Сергія Клюєва, якого генпрокуратура просить позбавити недоторканності
Depo.Влада
28 травня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання регламентного комітету, яке парламентарі вирішили проводити відкрито, сказав генеральний прокурор України Віктор Шокін, передає depo.ua.

"Ви не хочете уважно прослухати подання, а тим більше не хочете почути докази, які я вам в пропоную почути в режимі закритого засідання. На жаль, погане знання регламенту вами не дає можливості до кінця зрозуміти, які речі ви маєте право робити, а які ні. Жодному регламентному комітету не передбачено права ставити генпрокурору питання відносно подань, таке право надається нардепам в залі протягом 30 хвилин", - зазначив Шокін.

Нагадаємо, що раніше народний депутат, екс-регіонал Віктор Бондар заявив, що в поданні генпрокуратури щодо Клюєва немає доказової бази: за його словами, справа проти Сергія і Андрія Клюєвих більше комерційна, ніж кримінальна. Вісім років проти них не було жодних позовів.

Додамо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Клюєва. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.