Шокін – нардепам: Ви не хочете почути доказів проти Клюєва

Регламентный комітет Верховної Ради України не хоче почути докази проти народного депутата Сергія Клюєва, якого генпрокуратура просить позбавити недоторканності

Про це під час засідання регламентного комітету, яке парламентарі вирішили проводити відкрито, сказав генеральний прокурор України Віктор Шокін, передає depo.ua.

"Ви не хочете уважно прослухати подання, а тим більше не хочете почути докази, які я вам в пропоную почути в режимі закритого засідання. На жаль, погане знання регламенту вами не дає можливості до кінця зрозуміти, які речі ви маєте право робити, а які ні. Жодному регламентному комітету не передбачено права ставити генпрокурору питання відносно подань, таке право надається нардепам в залі протягом 30 хвилин", - зазначив Шокін.

Нагадаємо, що раніше народний депутат, екс-регіонал Віктор Бондар заявив, що в поданні генпрокуратури щодо Клюєва немає доказової бази: за його словами, справа проти Сергія і Андрія Клюєвих більше комерційна, ніж кримінальна. Вісім років проти них не було жодних позовів.

Додамо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Клюєва. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.