Шокін каже, що Луценко не має чим хвалитися

Колишній генпрокурор Віктор Шокін заявляє, що на посаді генерального прокурора він зробив усе, що хотів
Depo.Влада
17 серпня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у коментарі журналістам, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

"Те, що я планував, я все зробив. Я й мої колеги повністю закінчили реформу Генпрокуратури – завершили цілком законно й правильно, хто б що не говорив...", - заявив він відповідаючи на питання про те, чи вдалося Юрію Луценку зробити те, що не вдалося зробити йому.

"Нами було зроблено все, що треба було за законом. На жаль, нам не дали до кінця (довести почате). Ми створили комісію, чомусь її дія призупинили на рік – це не правильно, вона повинна працювати", – заявив Шокін.

"У Луценка є ще багато можливостей у плані доопрацювання багатьох питань… Я йому зичу успіхів", – додав він.

На думку Шокіна, "коли буде перший вирок у його справах – тоді (Луценкові) можна буде хвалитися".

На запитання про справу Олександра Єфремова й зауваження, що при Шокіні екс-депутатові "Партії регіонів" не висували звинувачення в зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України, екс-генпрокурор відповів:

"Вочевидь, Луценко встиг знайти якісь нові перлини,яких не було, коли я був генеральним прокурором. Я цих матеріалів нових не знаю, мені складно коментувати це питання".

Шокін сказав, що він би міняв законодавство, щоб не можна було випускати під заставу таких підозрюваних, і щоб була можливість арештовувати їх на момент доведеності провини.

На запитання про справу Олександра Онищенка Шокін припустив, що шанси на його видачу Великобританією "не великі". Але висловив думку, що Луценко зробив усе можливе, щоб Онищенко не втік з України.

Коментуючи ініціативу депутата Сергія Лещенка зі збору підписів за відставку Луценка Шокін заявив: "Ви знаєте, кожен генпрокурор, у тому числі і я, – якщо він побачить, що не допрацьовує, він сам піде, як це зробив (Віталій) Ярема, як це зробив я".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада