"Шо ти, суко, знаєш про чифір?": Луценко розповів, як пили з Януковичем і хапалися за барки

Генпрокурор Юрій Луценко пригадав, як познайомився з екс-президентом-втікачем Віктором Януковичем

Про це він сказав в інтерв'ю Дмитру Гордону, передає Depo.ua.

За його словами, це було ще за часів, коли Янукович сидів був очільником Донецької ОДА. До Донецька Луценко приїхав як депутат від соцпартії, організувавши акцію "Повстань, Україно!".

"Ну, і мене за ніч до цього (до акції – ред.) ввечері запрошує губернатор Янукович, який вже ось-ось їде до Києва. Подумав, що я з наметів, якийсь пацан. Він же не врахував, що я на заводі, в адміністрації, в міністерстві і так далі. Каже мені: "Як вам на Донбасі?". Я: "Чудово! Викликає величезну повагу ". Без жодної іронії! "Але, – кажу, – при цьому плакати якісь дебільні". "Донбас ніхто не поставить на коліна. В. Янукович". Він: "А шо тобі не подобається?". – "Та хоч би підвівся вже на коліна, скільки лежати можна?". – "А шо ти мене під**буєш?". – "А шо ти мені тикаєш?". – "А ти мені?". Коротше, (схопили один одного – ред.) за груди", - розповів Луценко.

Трохи заспокоївшись вони сіли за стіл почали пити горілку і домовлятися, щоб акція пройшла без провокацій.

"Далі п'ємо ми ту горілку, я Януковичу кажу: "Дивись, я працював на заводі, де було 20 літрів спирту за зміну. ​​Так що ти мене на це не бери. По чефіру - так, слабкий, але по горілці - ні". І тут я бачу - маска з нього спадає, звіриний оскал гангстера з'являється: "Шо ти, суко, знаєш про чефір? Такі, як ти, у мене на таборі соплі мерців смоктали!". Чесно, я не злякався, але офігів. Ось це вам довга відповідь, хто такий Янукович. Маску він вміє одягати, і навіть українською говорити, але все одно залишився там, в тій зоні", - зазначив Луценко.

Водночас, генпрокурор заявив, що як людина, Янукович був "не такий орангутанг, як його намалювали перед першим Майданом. Він хитрий, розумний, мстивий".

Нагадаємо, Луценко також дав характеристику українським президентам і політикам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна