Шкіряк про кримінальну справу проти Авакова: Всі рівні перед законом

У кримінальному провадженні проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова немає сенсації, оскільки прокуратура зобов'язана була це зробити після отримання відповідної заяви
Depo.Влада
14 вересня 2016 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Мені невідомо про справу, про яку говорив генпрокурор, я не знаю, чому це головна подія дня. Всі повинні усвідомлювати, що всі рівні перед законом, і міністр у тому числі. Міністр Аваков також громадянин України. За будь-якою заявою справа вноситься до ЄРДР. Прокуратура повинна буде внести цю справу до ЄРДР. Ніякої сенсації і нічого екстраординарного не відбулося. Я можу заспокоїти і російську пропаганду, яка з самого ранку радіє і ту частину українського політикуму, яка сьогодні намагатиметься махати прапорами. Ніяких проблем я не бачу", - сказав Шкіряк.

Він додав, що Аваков продовжить роботу на посаді міністра. "Міністр внутрішніх справ буде залишатися на своїй посаді", - зазначив він.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор Юрій Луценко заявив про відкриття кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після звернення голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада