Шимків розповів про найближчі результати трьох реформ

Заступник глави адміністрації президента Дмитро Шимків заявив, що влада зможе показати результати трьох реформ перед місцевими виборами
Depo.Влада
15 червня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю ВВС-Україна, передає depo.ua.

"Перша реформа, якою я вже активно користуюся - технологія мобільного Інтернету 3G. Сподіваюся, що ця послуга буде вже у трьох операторів до кінця літа", - розповів Шимків.

За його словами, друга реформа - це електронні державні закупівлі.

"Вперше її озвучили в серпні минулого року і ми почали з громадськістю робити цю систему - допорогові електронні закупівлі. Потім на наглядовій раді реформ президент визначив, що всі міністерства повинні використовувати електронні торги. Зараз міністерства це роблять, вже є жива економія бюджету", - розповів Шимків.

Він зазначив, що в середньому економія на електронних тендерах становить 20%.

Третьою реформою Шимків назвав реформу поліції.

"Уже скоро ми побачимо нову поліцію на вулицях Києва потім Одеси та Львова. Ека Згуладзе робить чудову роботу", - підкреслив він.

За його словами, найближчим часом ми побачимо ще одну новацію - електронні портали взаємодії громадян і бізнесу. Наступного тижня вже будуть перші результати.

"Там можна отримати інформацію про всі адміністративні послуги, надсилати електронні звернення до органів влади та отримувати довідки для офіційного використання. Навіть цій ініціативі є значний опір, але тихою сапою ми йдемо далі", - розповів Шимків.