Шимків анонсував нові структури в Нацраді реформ

Функціонал проектного офісу Нацради реформ за три місяці розділиться на дві частини - офіси реалізації реформ та підтримки Нацради реформ
Depo.Влада
26 травня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Функціонал проектного офісу Національної ради реформ розділиться на 2 частини, відповідно буде створено 2 нові структури - це офіс реалізації реформ, що підпорядковується прем'єр-міністру України, і офіс підтримки Національної ради реформ", - заявив Шимків.

За його словами, головним завданням офісу реалізації реформ залишиться забезпечення сприяння та підтримки реформ міністрами.

"Офіс підтримки Національної ради - це розробка порядку денного Національної ради реформ, це підготовка засідань, квартальні звіти, моніторинг і діалог між різними учасниками засідань Національної ради реформ",- додав Шимків.

За його словами, у новій моделі Нацрада реформ зберігає свої функції, як майданчик пошуку консенсусу, обговорення та винесення на розгляд лідерів країни питання реформ, координації та моніторингу статусу розвитку.

Шимків також додав, що за попередньою домовленістю координувати роботу групи офісу реалізації реформ буде Іван Міклош та група стратегічних радників разом з віце-прем'єр-міністром Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Перехідний період у роботі Нацради реформ триватиме три місяці.

Нагадаємо, раніше заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків анонсував появу українських держсекретарів

Більше новин політики читайте на Depo.Влада